Web Yazılım ve Tasarım Hizmetleri

Konsept & Tasarım
Codec Medya, ihtiyaçlarınıza uygun konseptler tasarlar. Kullanıcı deneyimi ile birleştirilen konseptler sonucundan ortaya çözüm odaklı tasarımlar çıkarılır.

Geliştirme & Kodlama
Codec Medya ortaya çıkarttığı tasarımlar ile çözüm odaklı yazılımlar geliştirir. Geliştirme esnasında hedef kitle, kullanım ortamları, zaman ve maliyet parametreleri dikkate alınarak optimum ürünler ortaya çıkarılır.

Test & Dökümantasyon
Codec Medya geliştirdiği yazılımları yayına almadan önce güvenlik ve dayanıklılık testlerini yapar. Test süreçleri sonrasında yazılım ürünleri dökümante edilerek kullanım klavuzları oluşturulur.

Entegrasyon & Yayınlama
Codec Medya biten yazılım ürünlerini müşteri entegrasyonlarını gerçekleştirerek yayınlar.

Dijital Reklam Hizmetleri

1. Google Adwords ve Adsense Danışmanlığı (SEM)
google-adwGoogle Adwords ve Adsense, Google tarafından geliştirilen bir online reklam modelidir. Model kapsamında, belirlenen anahtar kelimeler ile ilgili Google aramalarına yönelik reklamlar hedeflenebilmektedir.
Google Adwords reklamlarının detaylı hedefleme özelliği sayesinde, potansiyel müşterilerinize markanızı, ürün ya da hizmetlerinizi aradıkları noktada ulaşabilir, satışlarınızı gözle görülür bir şekilde arttırabilirsiniz.
Codec Medya olarak; Google Adwords reklamları konusunda sertifikalı uzmanlarımızla birlikte, markalar için Google Adwords ve Adsense reklam danışmanlığı ve yönetimi hizmeti sunuyoruz.

2. SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)
“SEO” (Search Engine Optimization) yani Arama Motoru Optimizasyonu kelimesinin başseo harflerinden oluşur. Arama motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaların genelini kapsamaktadır.
Seo’nun temel amacı açılımı itibariyle arama motoru optimizasyonu yani arama motorlarında üst sıralarda listelemek, web sitelerinde yer alan bilgi, hizmet veya satışların daha fazla ilgili kitleye ulaştırılmasını sağlamaktır.
Küçük büyük her firma için olmazsa olmaz niteliğindeki SEO ile çok düşük maliyetlerle arama motorlarında ilk sayfada yer alarak organik ziyaretçi alabilirsiniz.

3. Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal medya hesaplarınız; alanında uzman olan, topluluklarla doğru iletişim kurabilecek profesyoneller tarafından yönetilmelidir.
Tecrübeli ekibimiz ile markanız için oluşturacağımız kurumsal sosyal medya sayfalarının yönetimini üstleniriz.
Markanızın hedef kitlesine sosyal medya platformlarında ulaşır, potansiyel müşterilerinizin sosyal medya sayfalarınızı takip etmesini sağlarız.
Kurumsal içeriklerinizi düzenleriz ve sektörünüzle ilgili, ilgi çekici, özgün içerikler üretiriz. Bu içerikleri etkileşim sağlamak amacı ile sosyal medya kanalları üzerinde paylaşırız.
Markanızın sosyal medya topluluğunu yönetir, sosyal medya üzerinden gelen soru ve yorumları gerekli şekilde yönlendiririz.
Markanızın sosyal medya takipçilerini, sosyal medya kanalları üzerinde uyguladığımız iletişim ve etkileşim yönetimi ile potansiyel müşterilere dönüştürürüz.
Sosyal Medya Pazarlama:
Markanız için sosyal medya konumlandırma, iletişim, pazarlama ve takip sürecini yönetir, yatırımınızın geri dönüşünü size net bir şekilde sunacak raporlama hizmetlerini sağlarız.
Markanızı sosyal medyada konumlandırdıktan sonra, topluluk oluşturma amaçlı ve aynı zamanda hizmet ya da ürünlerinizin tanıtımını sağlayacak kampanyalar, yarışmalar ve promosyonel uygulamalar gerçekleştiririz.
Potansiyel müşteri kitleniz olan takipçileriniz ve markanız arasında aktif iletişimi sürdürmek amacı ile çeşitli sosyal medya pazarlama faaliyetleri düzenleriz. Böylece, markanızın online itibarını destekler ve aynı zamanda markanız için karlı bir pazarlama kanalı yaratırız.

4. Sosyal Medya Reklamları
sosyalSosyal medya reklamları; uygun bütçeleri, şeffaf dönüşüm oranları ve etkili sonuçları ile markanızın pazarlama ihtiyaçlarına farklı çözümler sunuyor.
Codec Medya olarak; markanızın ya da ürünlerinizin pazarlama stratejisine uygun sosyal medya reklamları hazırlar, bu reklamları yönetir ve detaylı olarak raporlarız.
Facebook ve İnstagram Reklamları: Facebook ve İnstagram reklamları markalara oldukça detaylı hedefleme seçenekleri sunmaktadır. (Yaş, cinsiyet, ilgi alanı, ilişki durumu vb.) Facebook ve İnstagram reklam yönetimi hizmetimiz kapsamında; markanızın ihtiyaçlarına en uygun reklam türünü belirleriz, reklamın tasarımını ve hedeflemesini oluştururuz. Reklamlar yayına alındıktan sonra, reklam kampanyanızı yönetiriz ve kampanyanın bitişi ile birlikte detaylı bir Facebook ve İnstagram reklam raporu sunarız.
Linkedin Reklamları: Beyaz yakalılar tarafından sıkça kullanılan bir sosyal ağ olan Linkedin’de, demografik ve sektörel hedeflemelerle reklam kampanyaları kurgulayıp yönetiriz. Bu sayede, özellikle niş bir hedef kitleye ulaşma amacı ile planlanan kampanyaları Linkedin’e entegre ederiz.
Twitter Seeding: Markanızın Twitter’da konuşulmasını sağlamanın en etkili yolu iyi kurgulanmış bir seeding kampanyası oluşturmaktır. Codec Medya olarak; belirlenen hedef kitle profiline ulaşacak Twitter seeding kampanyaları kurgulayıp yönetiriz, ünlülerin ve Twitter fenomenlerinin takipçilerine ulaşmanızı sağlarız.
Blog Seeding: Hedef kitlenize uygun blog kategorilerinde (Örn: Seyahat, yeme içme, teknoloji vb.) markanız hakkında blog içeriklerinin konumlandırılmasını sağlarız. Bu sayede, web sitenize ve sosyal medya sayfalarınıza potansiyel müşterilerinizden oluşan ziyaretçi trafiği yönlendiririz.

5. Gmail Reklamları
Google’ın yeni açıkladığı bir ürün Google Gmail Reklamları, tamamen kitle hedefleyerek kullanabileceğiniz yeni bir reklam modelidir. Dijital ortamda iletişim tek taraflı değildir. Hedefleme, kampanyalarınızın alacağı tepkiyi öngörebilmeniz için de gerekli bir işlemdir.
Kampanyanızı spesifik bir kitle için hazırladıysanız yalnızca o kitleye reklam göstererek istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz.

6. Google Haritalarına Kayıt ve Web Yöneticisi Araçları
Akıllı telefonların kullanımı artmasıyla Google haritalarının önemi artmıştır. Artık neredeyse her Google aramasında karşımıza harita çıkmaktadır. Bu haritalar sayesinde müşterileriniz firmanıza lokasyon olarak daha çabuk ulaşmasını sağlayabiliriz. Google haritaları sadece konumuzu göstermez. Burada telefon numaralarınızı, site adresinizi, e-mail adresinizi, çalışma saatleriniz gibi birçok bilgiyi paylaşabilirsiniz. Google Haritanızı istediğiniz zaman düzenleyebilirsiniz. Bölgesel bir değişilik yapmadığınız süre zarfında tekrardan doğrulama istemez.

7. Youtube Reklamları
%100 Ölçülebilir
YouTube reklamlarındaki her izlenme, her tıklanma ya da müşterilerinizin reklamlarınızın ne kadarlık bir bölümünü izlediği ve kimlerin reklamınızı ne kadar izlediği gibi bir çok veri ölçülebilir. Böylece paranızın nereye gittiğinden tamamen emin olursunuz.
Gelişmiş Hedefleme Seçenekleri
YouTube video reklamlarında video reklamlarınızı ne kadarlık bir bütçe ile ne kadar sürede hangi reklam biçimleri ile yayınlayacağınıza ya da hangi saatlerde hangi kitleye yayınlayacağınıza karar verebilirsiniz.
Etkili ve Verimli
YouTube video reklamları gelişmiş hedefleme seçenekleri ve yaratıcı videolar ile desteklendiğinde etkili ve verimli sonuçlar sağlar. İşletmeniz için düşüm reklam maliyeti ile yüksek dönüşüm elde edebilir marka değerini arttırabilirsiniz.
İzlenme Yoksa Ödeme de Yok
YouTube truewiew video reklamlarında reklamlarınıza sadece izlendiğinde ya da yayın içi reklamlarda en az 30 saniyesi izlendiğinde para ödersiniz. Böylece reklamlarınız hedef kitlenizin ilgisini çektiğinde ve sizin markanıza gerçekten katkı yarattığında ödeme yaparsınız.

Referanslarımızı incelemek ve daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2017 © Codecmedya.com